usługi mobline

Piątka z plusem – nowa promocja Graficom mobile od 1 września! Przed nami nowy rok szkolny. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy nową promocję na piątkę z plusem!

Przenieś swój numer do Graficom – Jambox mobile i płać abonament już od 14,90 zł miesięcznie! Promocja „Piątka z plusem” to obniżone ceny pakietów telefonii komórkowej i internetu.

Każdy, kto do końca listopada br. zamówi jeden z sześciu pakietów oferowanych przez JAMBOX mobile, będzie płacił obniżony o 5 złotych abonament przez cały okres trwania umowy. Korzystając z Promocji „Piątka z plusem” można zaoszczędzić w sumie 120 zł.

Graficom mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc, w tym specjalny pakiet głosowy ULTRA 30 GB (w promocyjnej cenie 39,90 zł). Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Przenieś swój numer do sieci Graficom Jambox mobile i ciesz się promocją na piątkę z plusem!

Facebooktwitterinstagram

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment