MINI Plus

89,90 zł

137 kanałów TV,
64 w jakości HD
20 Mb/s
Karta GSM lub LTE (opcja)

Zawiera 137 najpopularniejszych kanałów w tym 64 w jakości HD, (lista programów) z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.

Chcesz więcej kanałów? Z pakietu Mini HD łatwo przejść na jeden z pakietów Wielotematycznych, do których możesz dołączyć dodatkowe pakiety tematyczne i premium. Tak zbudujesz swój własny pakiet.

20 Mb/s łącze internetowe do codziennego korzystania z Internetu, szybkie, stabilne i bez żadnych limitów pobierania.

OPTIMA Plus

115,90 zł

190 kanałów TV,
93 w jakości HD
40 Mb/s
karta GSM lub LTE (opcja)

Zawiera 190 kanałów w tym 93 w jakości HD, (lista programów) z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Chcesz więcej kanałów? Do pakietu Wielotematycznego, możesz dołączyć dodatkowe pakiety tematyczne i premium. Tak zbudujesz swój własny pakiet.

40 Mb/s łącze internetowe do codziennego korzystania z Internetu, szybkie, stabilne i bez żadnych limitów pobierania.

SUPER Plus

139,90 zł

204 kanałów TV,
106 w jakości HD
80 Mb/s
karta GSM lub LTE (opcja)

Zawiera 204 kanały w tym 106 w najwyższej jakości HD. (lista programów) z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Opcja nagrywania w pakiecie

Chcesz więcej kanałów? Do pakietu Wielotematycznego, możesz dołączyć dodatkowe pakiety tematyczne i premium. Tak zbudujesz swój własny pakiet.

80 Mb/s łącze internetowe do codziennego korzystania z Internetu, szybkie, stabilne i bez żadnych limitów pobierania.

 zobowiązanie terminowe na 24 miesiące,

 od 25 miesiąca abonament w wysokości cennika usług bezterminowych,

 pakiet HBO HD w promocji na 12 miesięcy dla nowych Abonentów, pierwszy miesiąc w prezencie, „opcja negatywna” – w okresie bez opłaty Abonent ma prawo zgłoszenia braku chęci kontynuowania subskrypcji po pierwszym miesiącu, przy braku zgłoszenia zobowiązanie na kolejne 11 miesięcy,

 JAMBOtest na 30 dni – zestaw różnych aktualnie promowanych dodatkowych

pakietów i kanałów tematycznych, potem automatyczne wyłączenie zestawu.