cyfrowa telewizja, graficom,Telewizja HD to bezkompromisowa jakość obrazu. HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD. W telewizji nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Pełna oferta telewizji JAMBOX to 286 kanałów, w tym aż 146 w jakości HD.

Telewizja HD (High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu. HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD (Standard Definition). Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy, przejrzysty i ostry, a kolory są nasycone, wiernie oddające rzeczywistość. Przy standardowej rozdzielczości na ekranie wyświetlane jest 576 linii poziomych, natomiast przy HD ta ilość wzrasta do nawet 1080 linii. W telewizji kablowej JAMBOX nie idziemy na kompromisy. Każdy kanał HD emitujemy w  możliwie najlepszej jakości, nie modyfikując sygnału od nadawcy. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu nawet 20Mbps!

Format panoramiczny 16:9 i dźwięk przestrzenny

Obraz HD jest zazwyczaj wyświetlany w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3), przez co jest on szeroki dokładnie tak, jak w kinie. Oprócz panoramicznego formatu, większość programów w formacie HD nadaje także dźwięk przestrzenny. Jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem audio, możesz podłączyć dekoder JAMBOX do twojego systemu dźwięku przestrzennego i poczuć, jakbyś sam był bohaterem swoich ulubionych programów, filmów i seriali. W telewizji cyfrowej JAMBOX znajdziecie aż 146 różnych kanałów w jakości High Definition!

Aby korzystać z telewizji HD, wystarczy wybrać jeden z dekoderów JAMBOX HD i podłączyć go kablem HDMI do swojego telewizora z funkcją High Definition. Tylko połączenie przez HDMI daje najlepszą cyfrową jakość i wrażenia jak w profesjonalnej sali kinowej.

MINI

59,99 zł miesięcznie

Najtańszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 137 najpopularniejszych kanałów w tym 64 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.

Z pakietu Mini HD łatwo przejść na jeden z pakietów Wielotematycznych, do których możesz dołączyć dodatkowe pakiety tematyczne i premium. Okres zobowiązania 12 miesięcy

Podstawowy PLUS

24,00 zł miesięcznie

Najtańszy pakiet telewizji kablowej Zawiera 84 kanałów w tym 40 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Okres zobowiązania 12 miesięcy

OPTIMA

79,99 zł miesięcznie

Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 190 kanałów w tym 93 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu  o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Do pakietu wielotematycznego dołącz dodatkowe pakiety tematyczne lub premium. Tak zbudujesz swój własny pakiet. Okres zobowiązania 12 miesięcy

Korzystny PLUS

44,00 zł miesięcznie

Najpopularniejszy pakiet telewizji kablowej – Zawiera 140 kanałów w tym 79 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Okres zobowiązania 12 miesięcy

SUPER

99,99 zł miesięcznie

Pakiet zawiera 204 kanałów w tym 106 w najwyższej jakości HD telewizji Jambox. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu  o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

W prezencie pakiet premium Filmbox HD. Rozszerzanie pakietów i zamawianie dodatkowych usług możliwe jest za pomocą pilota. Okres zobowiązania 12 miesięcy

Bogaty PLUS

54,00 zł miesięcznie

Zawiera 173 kanałów w tym 104 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium. Dodawanie i zamawianie dodatkowych usług możliwe jest za pomocą pilota. Okres zobowiązania 12 miesięcy

Multiroom

16,00 zł miesięcznie

Multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. W ten sposób możesz oglądać na jednym telewizorze mecz a w drugim pokoju film.

graficom, telewizja kablowa, internet światłowodowyJest to atrakcyjne rozwiązanie, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione. Te same programy masz na każdym z dekoderów i cieszysz się cyfrową jakością razy dwa.

Okres zobowiązania 12 miesięcy

internet + telewizja + telefon

Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota. W dowolnym czasie – bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży – klikasz i za chwilę oglądasz wybrany pakiet.

  • Telewizja interaktywna to nie tylko programy telewizyjne, to telewizja interaktywna. Odkryj jak technologia zmienia telewizję. Udostępniamy Ci wiele innowacyjnych funkcji, z których możesz korzystać kiedy chcesz. Pamiętaj też, że zawsze możesz znów po prostu poskakać po kanałach…
  • Dekodery – zapoznaj się z możliwymi modelami oraz przeczytaj instrukcję,
  • Oglądaj TV na żywo – telewizja na żywo także na komputerze, smartfonie, tablecie,
  • Zamawianie usług z pilota – Unikalny sposób zamawiania dodatkowych pakietów i usług telewizyjnych, za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www.