internet, telewizja, telefony, canal+, hbo, sport, programy sportowe, pakiety internetowe, telewizyjne, telewizja HD, kablówka

 Graficom, internet, telewizja, telefon, dostawca internetu, operator, monitoring i serwis cctv,

internet, telewizja, monitoring video, CCTV, telefony voip, pozycjonowanie stron, szkolenia, bezpieczeństwo danych, ABI
internet, telewizja, telefon
mega szybki internet, bez limitów, telewizja HD, kablówka, pakiety telewizyjne, wifi w domu
administracja bezpieczeństwa informacji, ABI, bezpieczeństwo danych, procedury bezpieczeństwa, projekty EFS, UE
WiFi, Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice Śl. (Bytków)
bezpieczeństwo danych, IBM Tivoli, Administracja Bezpieczeństwem Informacji, backup, kopie zapasowe
Monitoring CCTV, instalacje na terenie Śląska, Kamery IP, HD, Rejestratory cyfrowe, Telewizja Przemysłowa

Telewizja HD to bezkompromisowa jakość obrazu. HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD. W telewizji nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca.  Pełna oferta to 238 kanałów, w tym aż 77 w jakości HD

MINI

OPTIMA

SUPER

Multiroom

kablowa telewizja, Chorzów, Ruda Śląska

59,99 zł

Zawiera 142 najpopularniejsze kanałów w tym 62 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.

 

Chcesz więcej kanałów? Z pakietu Mini HD łatwo przejść na jeden z pakietów Wielotematycznych, do których możesz dołączyć dodatkowe pakiety tematyczne i premium. Tak zbudujesz swój własny pakiet.

okres zobowiązania 12 miesięcy

kablówka, Chorzów, Ruda Śląska

79,99 zł

Zawiera 195 kanałów w tym 89 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu  o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

 

Do pakietu wielotematycznego dołącz dodatkowe pakiety tematyczne lub premium. Tak zbudujesz swój własny pakiet.

okres zobowiązania 12 miesięcy

ponad 70 kanałów HD, Pakiety HBO, Canal+

99,99 zł

Zawiera 211 kanałów w tym 104 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu  o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

 

Do pakietu super dołącz dodatkowe pakiety tematyczne lub premium. Tak zbudujesz swój własny pakiet.

okres zobowiązania 12 miesięcy

abonament miesięczny brutto

pakiety, premium, tematyczne, sport, bajki, muzyka

16,00 zł

Multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. W ten sposób możesz oglądać na jednym telewizorze mecz a w drugim pokoju film.

 

Jest to atrakcyjne rozwiązanie, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione. Te same programy masz na każdym z dekoderów i cieszysz się cyfrową jakością razy dwa.

okres zobowiązania 12 miesięcy

Zadaj pytanie on-line

Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży - klikasz i za chwilę oglądasz wybrany pakiet.

Graficom Chorzów
  • Telewizja interaktywna to nie tylko programy telewizyjne, to telewizja interaktywna. Odkryj jak technologia zmienia telewizję. Udostępniamy Ci wiele innowacyjnych funkcji, z których możesz korzystać kiedy chcesz. Pamiętaj też, że zawsze możesz znów po prostu poskakać po kanałach...
  • Dekodery - zapoznaj się z możliwymi modelami oraz przeczytaj instrukcję,
  • Zamawianie usług z pilota - Unikalny sposób zamawiania dodatkowych pakietów i usług telewizyjnych, za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www.