instalacje monitoringu, serwis, cctv, monitoring, rejestratory cyfrowe, monitory, telewizja przemysłowa,instalacje monitoringu, Śląsk, Chorzów, Katowice, Ruda Ślaska, Siemianowice Śl, Olkusz, Zawiercie, Bielsko Biała, Jaworzno, Jastrzębie, Mikołów

 Graficom, internet, telewizja, telefon, dostawca internetu, operator, monitoring i serwis cctv,

internet, telewizja, monitoring video, CCTV, telefony voip, pozycjonowanie stron, szkolenia, bezpieczeństwo danych, ABI
internet, telewizja, telefon
mega szybki internet, bez limitów, telewizja HD, kablówka, pakiety telewizyjne, wifi w domu
administracja bezpieczeństwa informacji, ABI, bezpieczeństwo danych, procedury bezpieczeństwa, projekty EFS, UE
WiFi, Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice Śl. (Bytków)
bezpieczeństwo danych, IBM Tivoli, Administracja Bezpieczeństwem Informacji, backup, kopie zapasowe
Monitoring CCTV, instalacje na terenie Śląska, Kamery IP, HD, Rejestratory cyfrowe, Telewizja Przemysłowa
Zadaj pytanie on-line
Graficom Chorzów
detekcja ruchu, telewizja przemysłowa, monitoring online, cctv, serwis

w ofercie rewelacyjna kamera IP AVN80XZ w cenie 680 zł/brutto

Profesjonalnie instalacje monitoringu wideo i IP. Projekty monitoringu, kontroli dostępu. CCTV, telewizja przemysłowa

Oferujemy również kompleksowe rozwiązania dla systemów monitoringu CCTV dla osób prywatnych, przedsiębiorców, firm i instytucji. Profesjonalnie instalacje monitoringu wideo i IP. Projekty monitoringu, kontroli dostępu oraz sieci komputerowych. Mając dostęp do wszystkich nowości technicznych, oferujemy niezawodne rozwiązania, spełniające najnowsze standardy bezpieczeństwa w technologii CCTV, HD, IP na terenie całego Śląska; min. na terenie miast: Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice Śl, Katowice, Bielsko Biała, Częstochowa, Siewierz, Olkusz.

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo jest niezwykle ważnym aspektem naszego życia. Polegamy na sprawdzonych systemach, które pomagają nam zapobiegać przestępstwom, ostrzegają przed zbliżającym się zagrożeniem, pozwalają na efektywną komunikację lub po prostu zwiększają poziom bezpieczeństwa i wygody.

 • Oferta

  naszym Klientom kompleksowe rozwiązania dotyczące montażu i konfiguracji systemów monitoringu wizyjnego. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania wiodących producentów w tym także kamery IP, które umożliwiają zdalne zarządzanie systemem monitorującym z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiej ofercie usług możemy dostarczyć kompletne rozwiązanie obejmujące system monitoringu i infrastrukturę dostępu do Internetu.

 • Korzyści wynikające z monitoringu:

   

  • Niskie koszty: Elektroniczne systemy zabezpieczeń już dawno przestały być dobrem luksusowym. Ze względu na coraz mniejsze koszty, zabezpieczanie mieszkań i ochrona mienia staje się standardem. Dodatkowo, kompleksowy system składający się z zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych uprawnia do zniżek przy zakupie polisy ubezpieczeniowej.

   

  • Bezpieczeństwo – w przypadku incydentu dostęp do zarejestrowanego zdarzenia.

   

  • Bezpieczeństwo i ochrona mienia przede wszystkim Wysoki poziom przestępczości w Polsce jest przyczyną systematycznego wzrostu zainteresowania systemami zabezpieczeń wśród właścicieli mieszkań i domów. Chcą oni mieć poczucie, że dzięki ochronie mienia mogą spokojnie wyjechać i zostawić mieszkanie, które dzięki zabezpieczeniom mechanicznym i elektronicznym pozostanie bezpieczne i nienaruszone.

   

  • Kontrola pracowników, maszyn lub procesów produkcyjnych

   

  • Zniżki na ubezpieczenie obiektu – wielu ubezpieczycieli docenia fakt posiadania systemu monitoringu i oferuje korzystniejsze stawki na ubezpieczenie.

   

  • Możliwość podglądu obrazu z kamer, z dowolnego miejsca na świecie, przez komputer lub telefon komórkowy.
 • kamera IP AVN80XZ w cenie 680 zł/brutto

  Kamera IP wewnętrzna o rozdzielczości 1.3 megapiksela z systemem alarmowym, dedykowana do monitoringu wizyjnego CCTV w domu lub firmie. Funkcja Push Video pozwala na wysyłanie przez kamerę powiadomienia o wystąpieniu alarmu wraz z 5 sekundowym załącznikiem video wprost na ekran iPada/iPhona lub telefonu z systemem Android. Dzięki wykorzystaniu usługi Apple Push Notification Service nie jest wymagane stałe sprawdzanie stanu urządzenia. Aplikacja EagleEyes służąca do obsługi kamery nie musi być uruchomiona - telefon automatycznie załączy ja w odpowiedzi na alarm. Alarmem może być zarówno detekcja ruchu jak i pobudzenie wejścia alarmowego kamery. Urządzenie wyposażone jest w slot karty micro SD dzięki czemu może działać jako niezależny sieciowy rejestrator cyfrowy.

  Rejestracja może odbywać się z prędkością do 25 fps (dla rozdzielczości 1.3 Mpix). Ponadto kamera posiada wbudowaną silną diodę LED, która pozwala oświetlić obszar np w nocy, a także czujnik PIR.

   

  bsługa urządzeń mobilnych (za pomocą przeglądarki lub aplikacji EagleEyes): iPad, iPod, iPhone, Nokia Symbian, Windows Mobile oraz Android.